III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou (16.12.2015)

Jak se tak blíží Štědrý den, vyhledáváte víc a víc pohodu a klid.

I o této třetí středě adventní jsme se vám naše poklidné prostředí rozhodli zpestřit hudbou a vy jste se poddali. Nebyl, kdo by nepřidal pár slok.

Naše teta pekla léta, byť její pramínek vlasů držel někdo jiný ve dlani, zatímco jsme po stromoch liezli s našimi chlapcami. Div, že nerozkvetlo pár růží pro smutnou paní, jež halekala Akropolis, adieu! Peníze padaly z nebe, snad právě proto, že rampy byly plné světla a cesta našeho třetího adventního večera vedla přes schody až do nebe.

Děkujeme vám, děkujeme, že se vždy přidáte, byť můžete zůstat jen chvíli, že si ten okamžik vychutnáte, zastavíte se a že tou zastávkou jsme pro vás stále my!

Těšíme se společně s vámi na 4. adventní večer s Duem barev!

? Váš bar

III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou III. Adventní koncert Našeho baru s Jiřím a Majkou

zpět do galerie

AKTUÁLNĚ

- co vás čeká -

GALERIE

- fotky z poslední akce -

Pronájem školících prostor Praha 4Pronájem školících prostor Praha 4Pronájem školících prostor Praha 4
1.10.2018

Pronájem školících prostor Praha 4

Jak vypadají prostory Na Paloučku a jaké varianty využití vám nabízejí? Sazebník a bližší informace naleznete ZDE.... více

KALENDÁŘ

- vše pěkně přehledně -