I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio (2.12.2015)

Óóóóóóó vítej, advente, a buď pochválen, neb díky tobě a DOTrio jsme kavárnu proměnili v natřískaný obývák.

Začátek jako v úle proměnil příchod tria v jeden velký nádech. Očekávání pohody a adventního příslibu klidu bylo naplněno.

Houpavý, melancholický, radostný a hlavně plný barevných sametových tónů, kterým jste se blaženě oddávali, takový byl tento první prosincový večer s živou hudbou.

Přátelé, tak si představujeme pohádkové zahájení čtyř adventních střed, které nás spolu s vámi čekají.

Děkujeme DOTrio za blýskavost a perleťový jas jejich hlasů a kouzelných strun, díky harmonikáři, který vplul na okamžik a moře zůstalo klidné, nikoliv chladné, a díky VÁM VŠEM, že jste přišli, že jste se dobře bavili a že jste nás obdarovali úsměvy.

V neposlední řadě díky Barka Fabianova Photography za zaznamenání historických okamžiků v životě Našeho baru.

? Váš bar

I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio I. Adventní koncert Našeho baru s DOTrio

zpět do galerie

AKTUÁLNĚ

- co vás čeká -

GALERIE

- fotky z poslední akce -

Pronájem školících prostor Praha 4Pronájem školících prostor Praha 4Pronájem školících prostor Praha 4
1.10.2018

Pronájem školících prostor Praha 4

Jak vypadají prostory Na Paloučku a jaké varianty využití vám nabízejí? Sazebník a bližší informace naleznete ZDE.... více

KALENDÁŘ

- vše pěkně přehledně -