Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti (28.10.2015)

Nastal svátek. Slavili jsme výročí vzniku samostatného československého státu a vzdávali jsme hold bratřím Čapkům.

Letos uplynulo 70. let od smrti Josefa Čapka a nejen proto nastal nejvyšší čas zařadit i jeho pejska, který pomáhá (postiženým) dětem do našeho bohatého programu.

Laskavá paní Nina (PhDr. Nina Krásenská) se svojí nejvěrnější airedale terrierkou Olinkou a jejich dobrosrdečnou přítelkyní paní Alenou (Mgr. Alena Pěkná) přichystaly poutavý program o canisterapii, která léčí a vždy potěší, o vztahu bratří Čapků ke zvířatům, o Iris, Mindě, Dášence a Pudlence.

Děti byly odvážné, zvídavé a natěšené na každý další krok programu. Malovalo se, vyprávělo a pohádkovalo tak, jak se o svátečním odpoledni sluší a patří.

Svým okem zaznamenala toto podzimní brouzdání se dětským světem Barka Fabianova Photography, které patří velké díky!

Přejeme vám krásné poslední říjnové dny a těšíme se na brzké setkání u neméně poutavých témat.

Náš bar > je hlavně váš & hamko.cz > nové vjemy

Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti Canisterapie s Čapkem aneb Svátečně pro děti

zpět do galerie

AKTUÁLNĚ

- co vás čeká -

GALERIE

- fotky z poslední akce -

Degustace vín "Bádensko a Rieslingy"Degustace vín "Bádensko a Rieslingy"Degustace vín "Bádensko a Rieslingy"
16.6.2017

Degustace vín "Bádensko a Rieslingy"

Léto se hlásilo o slovo a s ním přišla tradiční degustace vín pod taktovkou Petr Bejblíka. Burgundská vína vás přesvědčila, že není radno vynechávat degustace společnosti Společenská vína, která vždy přináší něco... více

KALENDÁŘ

- vše pěkně přehledně -